4273تست-تاب-آوری.jpg

رایگان

4273تست-تاب-آوری.jpg
تست رایگان
تست رایگان

پاسخ فوری تست
پاسخ فوری تست

در سایت ثبت‌نام کنید
در سایت ثبت‌نام کنید

پشتیبانی آنلاین
پشتیبانی آنلاین

تاب آوری بالا به شما کمک می کند تا پس از یک شکست یا چالش، مانند از دست دادن شغل، بیماری، یک فاجعه یا مرگ یکی از عزیزان دوباره به وضعیت سابق بازگردید. اگر تاب آوری ندارید، ممکن است دچار مشکلات روانی شوید و برای حل مشکلات به راه‌های ناسالم مانند مصرف مواد مخدر یا الکل، اختلالات خوردن یا رفتارهای پرخطر روی بیاورید.

مهارت تاب آوری مشکلات شما را از بین نمی برد اما به شما کمک کند که آنها را ببینید، راه‌هایی برای لذت بردن از زندگی پیدا کنید و استرس را بهتر مدیریت کنید. در واقع تاب آوری یعنی توانایی کنار آمدن با حوادث سخت. وقتی اتفاق بدی می افتد، شما هنوز احساس خشم، اندوه و درد می کنید. اما شما می توانید هم از نظر جسمی و هم از نظر روانی به راه خود ادامه دهید. تاب‌آوری به این معنا نیست که چیزهای سخت را تحمل کنید یا به تنهایی کنار بیایید. در واقع، توانایی ارتباط با دیگران برای دریافت حمایت، بخش مهمی از تاب آوری است.

تاب آوری از شما در برابر شرایط سلامت روانی مانند افسردگی و اضطراب محافظت کند. تاب‌آوری همچنین به شما کمک کند تا با چیزهایی که خطر ابتلا به بیماری‌های روانی را افزایش می‌دهند، مانند قلدری یا ضربه‌های روحی مقابله کنید

 

شیوه انجام تست تاب آوری

لطفا مشخص کنید که عبارات زیر چقدر درباره شما صدق می کند. اگر موردی هنوز برایتان رخ نداده است، پاسخ خود را طبق این که دارای چه احساسی بودید اگر آن اتفاق می افتاد، بیان کنید.

 

کاربر گرامی!

 شما با این اکانت فقط می‌توانید یک بار این تست را انجام دهید. در صورت تکرار آزمون، نتیجه قبلی به شما نشان داده خواهد شد. پس لطفا در هنگام انتخاب گزینه‌ها دقت کنید.

 

دریافت وقت مشاوره

لطفا برای دریافت وقت مشاوره از روانشناسان مرکز مشاوره یاسان از ساعت 9 تا 19 با دو شماره زیر تماس بگیرید يا از طریق واتس‌اپ پیام دهید. راحت ترين مسير براي فارسی زبانان خارج از کشور ارسال پيام از طریق واتس‌اپ است.

تماس با ما

تماس با ما

برچسب ها :

برای مشاهده سوالات کنید.

اگر قبلا ثبت نام کرده اید شوید.

ارسال پیام و سوال

{{ nameForm1_error }}

{{ mobileForm1_error }}

4 + 7 = ?

نظرات کاربران

ارسال پیام و سوال

{{ nameForm1_error }}

{{ mobileForm1_error }}

3 + 7 = ?

برای اطلاع از جدیدترین مقالات و اخبار عضو خبرنامه یاسان شوید

دریافت وقت مشاوره