پادکست: آموزش نحوه برخورد با مردان بی توجه

  • آزاده جباری

    روانشناس، زوج‌درمانگر

    تاریخ آخرین بروزرسانی ۱۴۰۰/۰۹/۰۹

پادکست: آموزش نحوه برخورد با مردان بی توجه

احساس نادیده گرفته شدن یکی از دلسرد کننده ترین احساسات در جهان است، حتی بدتر از دوست داشتنی نبودن؛ زیرا این رفتار پاسخ منفعلانه یک فرد به وجود شماست. نادیده گرفتن با خود این پیام را دارد که « تو آنقدر برای من مهم نیستی که انرژی خود را هدر دهم» و این پیام ناراحت کننده، تنهایی و افسردگی را به دنبال دارد.

وقتی یکی از عزیزان تان توجه ای که شایسته شماست را از شما دریغ می کند، قطعاً بر سلامت روانی شما تاثیر منفی خواهد داشت. بی توجهی، روح و روان فرد را درگیر می کند و رفتاری بسیار آزار دهنده است. برنارد شاو می گوید: بدترین گناه برای ما این است که از دیگران متنفر نباشیم بلکه نسبت به آنها بی تفاوت باشیم."

به یاد داشته باشید که نادیده گرفته شدن یک احساس و واکنش عمومی است و همه ما حداقل یک بار تجربه مشابهی در این زمینه داشته ایم و از این رفتار پرخاشگرانه بهبود یافته ایم .

در این پادکست خانم آزاده جباری، زوج درمانگر مرکز مشاوره یاسان به شما یاد می دهد چگونه با نادیده گرفته شدن توسط کسی که دوستش دارید برخورد کنید.

 

حضور یک مشاور یا زوج درمانگر در بهبود رابطه و یادگیری مهارتهای زندگی و ارتباطی بسیار تاثیرگذار است. یـــــاســــان با داشتن بهترین متخصصان زوج درمانگر کشور امکان ارائه مشاوره آنلاین و حضوری به زوجین را دارد. رزرو وقــت مـــشاوره از زوج درمانگر

همچنین خواندن کتاب "بازسازی و ایجاد روابط غنی در همسران" می‌تواند نقاط ضعف زندگی زناشویی شما و همسرتان را شناسایی و برطرف کند. برای اطلاعات بیشتر درباره کتاب بازسازی و ایجاد روابط غنی در همسران کلیک کنید. 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

برچسب ها:

 نادیده گرفته شدن یک احساس و واکنش عمومی است و همه ما حداقل یک بار تجربه مشابهی در این زمینه داشته ایم و از این رفتار پرخاشگرانه بهبود یافته ایم. در این پادکست خانم آزاده جباری، زوج درمانگر مرکز مشاوره یاسان به شما یاد می دهد چگونه با نادیده گرفته شدن توسط کسی که دوستش دارید برخورد کنید.

فرم ارسال نظر

5 + 8 = ?

نظرات کاربران

فرم ارسال نظر

6 - 2 = ?