ویدئو/ چطور جلوی اشتباه کردن نوجوانم را بگیریم؟

  • دکتر آسیه اناری

    روانشناس بالینی کودک و نوجوان؛ مدیر مرکز مشاوره یاسان

    تاریخ آخرین بروزرسانی ۱۴۰۱/۰۹/۰۱

ویدئو/ چطور جلوی اشتباه کردن نوجوانم را بگیریم؟

خیلی از والدین نمی‌دانند چطور جلوی تصمیمات اشتباه نوجوانشان را بگیرند. آنها با نوجوان‌هایی مواجه می‌شوند که به حرفشان گوش نمی‌دهند و با تصمیمات اشتباه، آینده‌شان را به خطر می‌اندازند.

دکتر آسیه اناری، روانشناس بالینی کودک و نوجوان در این قسمت از برنامه تلویزیونی هزار راه نرفته توضیح می‌دهد که با این مسئله چطور باید برخورد کنید.

 
 

با وجود بهترین تلاش های والدین برای شناخت کودک و نوجوان خود، برخی اوقات به نظر می رسد مشکلات فرزندان برای آنها غافلگیر کننده است. در مواجهه با مشکلات رفتاری و هیجانی (مانند رفتارهای پرخطر غیر قابل کنترل) باید حتماً از روانشناس متخصص کودک و نوجوان کمک بگیرید. برای رزرو نوبت مشاوره  کلیک کنید.

همچنین می توانید مهارت های فرزندپروری خود را با خواندن کتاب های روانشناسی در زمینه کودک و نـوجوان  یا حضور در کـارگـاه های فرزندپروری ارتقا دهید.

شیوه دریافت وقت مشاوره

۱. ساکنان ایران: لطفا برای دریافت وقت مشاوره از روانشناسان کودک و نوجوان مرکز مشاوره یاسان از ساعت 9 تا 19 با دو شماره زیر تماس بگیرید.

تماس با ما

تماس با ما

 

۲. فارسی زبانان خارج از کشور: لطفا برای دریافت وقت مشاوره از روانشناسان کودک و نوجوان مرکز مشاوره یاسان از طریق واتس‌اپ پیام دهید.

 

 

برچسب ها:

خیلی از والدین نمی‌دانند چطور جلوی تصمیمات اشتباه نوجوانشان را بگیرند. آنها با نوجوان‌هایی مواجه می‌شوند که به حرفشان گوش نمی‌دهند و با تصمیمات اشتباه، آینده‌شان را به خطر می‌اندازند. دکتر آسیه اناری، روانشناس بالینی کودک و نوجوان در این قسمت از برنامه تلویزیونی هزار راه نرفته توضیح می‌دهد که با این مسئله چطور باید برخورد کنید.

ارسال پیام و سوال

5 + 6 = ?

نظرات کاربران

ارسال پیام و سوال

6 - 3 = ?

دریافت وقت مشاوره