ویدئو/ چطور جلوی اشتباه کردن نوجوانم را بگیریم؟

  • دکتر آسیه اناری

    روانشناس بالینی کودک و نوجوان؛ مدیر مرکز مشاوره یاسان

    تاریخ آخرین بروزرسانی ۱۴۰۳/۰۳/۲۰

ویدئو/ چطور جلوی اشتباه کردن نوجوانم را بگیریم؟

خیلی از والدین نمی‌دانند چطور جلوی تصمیمات اشتباه نوجوانشان را بگیرند. آنها با نوجوان‌هایی مواجه می‌شوند که به حرفشان گوش نمی‌دهند و با تصمیمات اشتباه، آینده‌شان را به خطر می‌اندازند.

دکتر آسیه اناری، روانشناس بالینی کودک و نوجوان در این قسمت از برنامه تلویزیونی هزار راه نرفته توضیح می‌دهد که با این مسئله چطور باید برخورد کنید.

 
 

با وجود بهترین تلاش های والدین برای شناخت کودک و نوجوان خود، برخی اوقات به نظر می رسد مشکلات فرزندان برای آنها غافلگیر کننده است. در مواجهه با مشکلات رفتاری و هیجانی (مانند رفتارهای پرخطر غیر قابل کنترل) باید حتماً از روانشناس متخصص کودک و نوجوان کمک بگیرید. برای رزرو نوبت مشاوره  کلیک کنید.

همچنین می توانید مهارت های فرزندپروری خود را با خواندن کتاب های روانشناسی در زمینه کودک و نـوجوان  یا حضور در کـارگـاه های فرزندپروری ارتقا دهید.

شیوه دریافت وقت مشاوره

لطفا برای دریافت وقت مشاوره از روانشناسان نوجوان مرکز مشاوره یاسان از ساعت 9 تا 19 با دو شماره زیر تماس بگیرید يا از طریق واتس‌اپ پیام دهید. راحت ترين مسير براي فارسی زبانان خارج از کشور ارسال پيام از طریق واتس‌اپ است.

 

 

تماس با ما

تماس با ما

 

برچسب ها:

خیلی از والدین نمی‌دانند چطور جلوی تصمیمات اشتباه نوجوانشان را بگیرند. آنها با نوجوان‌هایی مواجه می‌شوند که به حرفشان گوش نمی‌دهند و با تصمیمات اشتباه، آینده‌شان را به خطر می‌اندازند. دکتر آسیه اناری، روانشناس بالینی کودک و نوجوان در این قسمت از برنامه تلویزیونی هزار راه نرفته توضیح می‌دهد که با این مسئله چطور باید برخورد کنید.

ارسال پیام و سوال

{{ nameForm1_error }}

{{ mobileForm1_error }}

2 + 9 = ?

نظرات کاربران

ارسال پیام و سوال

{{ nameForm1_error }}

{{ mobileForm1_error }}

4 + 6 = ?

دریافت وقت مشاوره