بسته ویدئویی "هیولای نوجوانی را بشناسیم"

قیمت : 610,000 تومان 305,000 تومان

همراه با مشاوره رایگان

خرید با تلفن، تلگرام و واتس‌اپ

09120499760

166 دقیقه فیلم

پشتیبانی آنلاین

همه ما دوره نوجوانی را پشت سر گذاشته ایم تا به دوره بزرگسالی برسیم. نوجوانی دوره ای پر از هیجانات مختلف است، هیجاناتی که با سرریز هورمون ها در بدن نوجوان و رشد جسمی و بلوغ همراه است. دوره نوجوانی این روزها خیلی طولانی شده، تقریبا پیش نوجوانی از 9 سالگی شروع می شود. امروزه روانشناسان می گویند که نوجوانی می تواند تا بعد از پایان تحصیلات دانشگاهی یعنی تا 22 یا 23 سالگی ادامه پیدا کند. 

حالا در این دوره طولانی، والدین می مانند و نوجوانی که هیجانات، نوسان ها و بالا و پایین های مختلفی را تجربه می کند. ممکن است گاهی بد اخلاق باشد و گاهی خوش اخلاق؛ منزوی شود یا از خانواده گریزان شود و بیشتر به سمت دوستانش گرایش پیدا کند. گاهی پرخاشگری کند، هر روز در یک کلاس ورزشی یا هنری ثبت نام کند. دوستانی پیدا کند که مورد تایید شما نیستند؛ خودش را در لباس ها و تیپ های عجیب و غریب بپوشاند یا به موسیقی هایی گوش دهد که شما دوست ندارید.

 

ممکن است ساعت ها با گوشی موبایلش سرگرم باشد و شما را به مرز انفجار برساند؛ به درس هایش بی توجهی کند و شما ندانید کودکی که تا دیروز به حرف شما گوش می کرده و همه کارهایش به روال بوده، امروز چرا این رفتارهای عجیب را نشان می دهد و چرا انگار برای شما به موجودی فضایی تبدیل شده که شناختی روی او ندارید.

اگر هر کدام از این موارد، دغدغه شما هم هست به این بسته آموزشی آنلاین خوش آمدید. این دوره به سوالات شما جواب می دهد و راهنمایی تان می کند که چطور با فرزند نوجوانتان ارتباط بیشتر و بهتری بگیرید. 

 

بخشی از  بسته آموزشی "هیولای نوجوانی را بشناسیم" را ببینید

 

مدرس من کیست؟

دکتر آسیه اناری، روانشناس، محقق، مولف، کارآفرین و یکی از نخبگان جوان علمی و دانشگاهی است که دستاوردهای زیادی را به روانشناسی ایران‌زمین به خصوص در حیطه کودک و نوجوان تقدیم کرده است.

وی رتبه‌های برتر زیادی را در زمینه روانشناسی کودک و نوجوان در داخل و خارج ایران کسب کرده که همین امر موجب برجسته‌تر شدن جایگاه علمی و عملی وی شده است.

دکتر اناری هم اکنون در نهادهای مهم روانشناسی کشور عضویت دارد، که بخشی از مهمترین آنها عبارتند از:

 • عضو هیئت‌ مدیره انجمن روانشناسی بالینی کودک و نوجوان ایران

 • عضو کمیته تخصصی کودک و نوجوان انجمن ازدواج و خانواده سازمان بهزیستی

 • عضو کمیته تخصصی روانشناسی بالینی کودک و نوجوان نظام روانشناسی

 • مسئول طرح بلوغ و نوجوانی سازمان بهزیستی 

همچنین دانشگاه شهید بهشتی، یکی از بهترین دانشگاه‌های کشور در زمینه روانشناسی با هدف استفاده از تجارب علمی و عملی دکتر اناری در پرورش دانشجویان روانشناسی با ایشان همکاری نزدیکی در زمینه تدریس دانشجویان و برگزاری دوره‌های کارآمورزی دارد.

دکتر آسیه اناری با هدف ترویج سلامت‌روان، افزایش آگاهی اجتماعی در حیطه کودک و نوجوان و  ‌توانمندسازی خانواده‌ها "مرکز مشاوره یاسان" و "انتشارات نسل یاسان" را تاسیس و چندین جلد کتاب، پژوهش و مقاله در زمینه روانشناسی کودک و نوجوان منتشر کرده است. برای مشاهده کتابهای روانشناسی کودک و نوجوان منتشر شده توسط دکتر اناری کلیک کنید.

وی همچنین به عنوان روانشناس نوجوان در برنامه های تلویزیونی از جمله  برنامه "هزار راه نرفته" حضور دارد. 

این دوره هم با توجه به تجربیات دکتر اناری در سال های تدریس در دانشگاه، کار بالینی مداوم با نوجوانان و همین طور دانش به روز در حیطه روانشناسی کودک طراحی شده است که می تواند به همه والدینی که فرزند نوجوان دارند کمک کند. 

برای دیدن  رزومه کامل دکتر اناری کلیک کنید 

 

چرا این دوره مفید است؟

بچه ها که به دنیا می آیند، والدین حساسیت زیادی روی تربیت آنها دارند. دلشان می خواهد بهترین پدر و مادر دنیا باشند و همه تلاششان را بکنند تا فرزندنشان هیچ کم و کسری نداشته باشد. انواع دوره های تربیتی را حتی قبل از بارداری شروع می کنند و اطلاعات زیادی به دست می آورند اما این پشتکار با بزرگ تر شدن بچه ها فروکش می کند. و وقتی اولین نشانه های نوجوانی بروز پیدا می کند، پدر و مادری که دیگر خودشان هم به میانسالی رسیده اند و نیاز به استراحت روحی و جسمی بیشتری دارند، مجال کمتری به مسائل تربیتی می دهند. 

به خصوص این که فرزند آرام دیروز، حالا سرکش شده و دلش می خواهد استقلال خیلی بیشتری داشته باشد. اینجاست که بسته آموزشی "چگونه هیولای نوجوانی را کنترل کنیم" به کمک شما می آید. شما به عنوان والدین، نیاز به اطلاعات به روز درباره رشد و تکامل و روانشناسی دوره نوجوانی دارید؛ باید با خوبی از ویژگی های این دوره آشنا باشید تا بتوانید نوجوانتان را در این دوره حساس به خوبی راهنمایی کنید. 

شما به عنوان پدر و مادر، هنوز بیشترین تاثیر را دارید اما دیگر مثل دوره کودکی تاثیر مستقیم ندارید بلکه هدایت و راهنمایی غیرمستقیم شماست که می تواند فرزند نوجوانتان را به ساحل امن جوانی برساند. مهم است که شما چطور رفتار می کنید، چقدر آگاهی دارید و چه اختیاراتی را به جا و به موقع در اختیار نوجوان قرار می دهید. مهم است که شما یک والد به اندازه کافی حمایت گر باشید، به اندازه کافی قاطع باشید و فراز و فرودهای نوجوانی را به خوبی بشناسید. 

 

دکتر آسیه اناری به عنوان یکی از بهترین روانشناسان دوره نوجوانی است که دانشجویان زیادی هم تربیت کرده است. تهیه و تماشای این بسته آموزشی، به شما کمک می کند در جریان به روزترین دانش و تکنیک های حوزه روانشناسی نوجوان قرار بگیرید و بدانید که چه طور با نوجوان خود برخورد کنید و او را هدایت نمایید تا به بهترین نحو، از خطرات دوره نوجوانی عبور کند. این موارد را خانم دکتر اناری به طور کامل توضیح داده است. 

قلم و کاغذ در کنارتان داشته باشید تا بتوانید یادداشت برداری کنید و نکات مهم را بنویسید. همچنین خودتان را آماده کنید که هر بخش را چندین بار ببیند. نکات بسیار مهم و زیادی مطرح می شود که لازم است دوباره و چندباره به ویدیو رجوع کنید. 

 

این بسته آموزشی برای چه کسانی توصیه می شود؟

محتوای این بسته آموزشی به صورت کاملا آموزشی و کاربردی تهیه شده است. اگر شما:

 • والدینی هستید که فرزند نوجوان 9 تا 18 سال دارید

 • والدینی هستید که فرزندی در آستانه نوجوانی دارید

 • سرپرست یک نوجوان هستید

 • در شغل یا زندگی شخصی خود ارتباط نزدیک با نوجوانان دارید

 • روانشناسی هستید که علاقه مند با کار با نوجوانان هستید (اعطای گواهی شرکت در دوره با هماهنگی)

 • مشاور یا معلم مدرسه هستید

 • به هر نحوی با نوجوانان کار می کنید

توصیه می کنیم این بسته آموزشی را تهیه کند.

 

سرفصل های این بسته آموزشی چیست؟

 • نوجوانی و مراحل آن

 • چرا دوره هیولایی؟

 • مهم ترین تغییرات دوره نوجوانی و مراحل آن

 • تغییرات جسمانی یا بلوغ

 • بلوغ زودرس و تاثیرات آن بر دختران و پسران

 • چطور به نوجوانم برای درک بهتر بلوغ و تغییرات نوجوانی کمک کنم؟

 • تغییرات روانشناختی

 • استقلال طلبی و لجباری

 • راهکارهایی برای مقابله با لجبازی در نوجوانی

 • انواع قانون گذاری در نوجوانی

 • دور شدن از خانواده و تمایل به رابطه با همسالان همجنس و غیرهمجنس

 • تندخویی، تحریک پذیری و غرغرو بودن

 • بی ثباتی خلق و نظر

 • هویت یابی: من کیستم و می خواهم چه کسی باشم

 • افت درسی

 • رفتارهای پرخطر

 • بروز هیجانات و احساسات جدید

 • تغییرات هورمونی و مغزی

 • چه زمانی به روانشناس مراجعه کنیم

 • آنچه باید به عنوان والدین نوجوان بدانید

 

شرایط استفاده از امتیاز ویژه بسته های آموزشی یاسان

با خریداری این بسته آموزشی می‌توانید از مشاوره رایگان با متخصصان مرکز مشاوره یاسان بهره‌مند شوید. شیوه استفاده از مشاوره رایگان به شرح زیر است:

 • این مشاوره فقط یک بار و در بازه زمانی یک ماه پس از خرید بسته قابل ارائه است.

 • سوالات شما از طریق تلگرام یا واتس‌اپ به صورت مکتوب یا صوتی برای همکاران پشتیبان یاسان ارسال می‌شود.

 • سوالات شما در اختیار متخصص مربوط قرار خواهد گرفت و پاسخ مشاور یاسان به صورت مکتوب یا صوتی برای شما ارسال خواهد شد. 

مدت زمان این دوره چقدر است؟

مدت زمان بسته آموزشی "هیولای نوجوانی را بشناسیم" 166 دقیقه است. 

 

چه طور می توانم به ویدیوها دسترسی داشته باشم؟

 ویدیوهای این بسته آموزشی در پایین همین صفحه قرار داده شده است که پس از خریداری کردن دوره می توانید آن را مشاهده کنید. همچنین با توجه به سرعت اینترنت فیلمهای دوره با دو کیفیت در اختیار شما قرار می گیرد و امکان دانلود آنها نیز فراهم شده است.

 

آیا می توانم دوره را در اختیار دیگران قرار بدهم؟

ما در تیم مرکز مشاوره یاسان این ویدویوها را با صرف وقت، انرژی و دانش فنی تهیه کرده ایم. استفاده از بسته برای کسانی مجاز است که هزینه آن را پرداخت کرده اند. استفاده از بسته برای سایر عزیزان به لحاظ شرعی، قانونی و اخلاقی، غیرقانوونی است.

البته ما به پاس اعتمادتان، برای کسانی که از سوی شما برای تهیه بسته های آموزشی معرفی شوند، 20 درصد تخفیف ویژه در نظر گرفته ایم. برای استفاده از تخفیف ویژه به واتس اپ مرکز مشاوره یاسان پیام دهید. 

 

 

 

ارسال پیام و سوال

{{ nameForm1_error }}

{{ mobileForm1_error }}

4 + 6 = ?

نظرات کاربران

۰۱ دی ۱۴۰۰
زهرا حیدری

این دوره خیلی خوب بود. من واقعا بیشتر مواردی رو که خانم دکتر گفتند نمی‌دونستم. تازه دارم متوجه می‌شم چطور با پسرم رفتار کنم که کمتر لجبازی کنه و بیشتر به حرفم گوش بده

۰۱ دی ۱۴۰۰

دوست عزیز بسیار خوشحالیم که دوره "هیولای نوجوانی را بشناسیم" موجب بهبود رابطه شما با فرزندتان شده است. امیدواریم در ادامه این روند موفق باشید.

۰۴ خرداد ۱۴۰۱
نسیبه جوانمردی

درود بر شما خانم دکتر اناری عزیز. بسیار بسیار خوشحالم که با شما اشنا شدم هرچند آشنایی من با شما از طریق همین دوره آموزشی بوده و سعادت نداشتم از نزدیک شما رو ببینم. و بسیار خوش شانسم که زمانی این بسته رو تهیه کردم که دخترم 10 سالشه و تازه وارده دوره پیش نوجوانی شده. موفق و منصور باشید 💐🙏🏻

۰۴ خرداد ۱۴۰۱

سلام دوست عزیز! ما نیز خرسندیم؛ چرا که هدف ما در مرکز مشاوره یاسان بهبود رابطه والدین با فرزندان است و پیام رضایت بخش شما نشان دهنده تحقق این هدف است.🌸

۱۱ خرداد ۱۴۰۱
ناهید م

سلام. وقت بخیر. خانم دکتر اناری سپاس بابت این همه نکات خوب. ای کاش کسی بود و زمانی که ما نوجوون بودیم این موضوعات را به مادر و پدر ما هم می گفت. به هر حال خوشحالم که به کمک شما فهمیدم رفتارهای دخترم با توجه به سنش عادیه و نمی خواد با من لجبازی کن. مطمئنم با راهکارهایی که گفتید می تونم دوباره و در آرامش با دخترم حرف بزنم . سپاس از شما

۱۱ خرداد ۱۴۰۱

سلام دوست عزیز! خدا را شاکریم که تلاش های ما در مجموعه یاسان در روند بهبود رابطه شما با فرزندتان تاثیر مثبت داشته است. به امید روز که آرامش مد نظرتان محقق شود 🙏🏻

۱۸ خرداد ۱۴۰۱
محمدحسین فارسی

کاش زمان نوجوانی از این آموزش های مفید برای پدرمادرا بود. این بسته واقعا ارزشمنده

۲۱ خرداد ۱۴۰۱

خوشحالیم که از محتوای این آموزش رضایت داشتید.

۲۲ خرداد ۱۴۰۱
کباری

سلام میشه لطفا جوابم منو بدید. من واقعا مستاصل شدم. دخترم 13 ساله شه اصلا حرف شنوی نداری. دائم پرخاشگری می کنه و اصلا حرمت نگه نمی داره. درباره معمولی ترین چیزها هم نمی تونم باهاش حرف بزنم. به نظرتون این بسته برای من مناسبه؟

۳۱ خرداد ۱۴۰۱
میترا پرسته

سلام چگونه می توانم بسته آموزشی هیولای دوره نوجوانی سفارش بدم؟

۳۱ خرداد ۱۴۰۱

سلام دوست عزیز! بسته های آموزشی رو می توانید از طریق سایت خریداری کنید. اگر در تهیه بسته دچار مشکل شدید لطفا به شماره پشتیبان مرکز مشاوره یاسان از طریق واتس اپ پیام دهید. 09935968010

۰۶ تیر ۱۴۰۱
سروری

سلام و عرض ادب دختر من 9 ساله اس به نظرتون این بسته مناسب من و دخترم هست؟

۰۶ تیر ۱۴۰۱

دوست عزیز! اتفاقاً به افرادی که فرزندشان در مرحله پیش نوجوانی است توصیه می کنیم حتما این بسته را تهیه کنند؛ چرا که بخش مهمی از رابطه شما با فرزندتان در نوجوانی از همین سنین شکل می گیرد، در واقع شما با آگاهی از مراحل و چالشهای دوران نوجوانی، از بروز مشکلات بین خود و فرزندتان پیشگیری می کنید و کمترین درگیری را با او خواهید داشت.

۰۶ شهریور ۱۴۰۱
نسرین حسنی

با خرید این بسته گواهی شرکت در دوره هم اعطا میشود؟ من روانشناس هستم

۰۶ شهریور ۱۴۰۱

دوست عزیز! صدور گواهی نامه با هماهنگی قبلی و در مدت زمان دو هفته پس از خرید بسته امکان پذیر است.

۰۴ اسفند ۱۴۰۱
مونا ورزنده

سلام روز بخیر.ببخشید من با این که این محصول رو خریداری کردم فایلهاش برام قفله و باز خرید میزنه.چکار باید بکنم؟

۰۴ اسفند ۱۴۰۱

سلام و وقت بخیر ابتدا با وارد کردن یوزر و پسورد وارد سایت شوید ( لاگین کنید) تا فایلها به شما نمایش داده شود. اگر باز هم دچار مشکل شدید لطفا با شماره پشتیبان که در صفحه قرار داده شده است تماس بگیرید.

۰۶ اردیبهشت ۱۴۰۲
حوری ظریف

سلام دختر ۱۴ساله دارم می خواد گیاهخوار بشه دلیلش برای خودش اینه که حیواناتی که ما می کشیم تا از گوشتشون استفاده کنیم گناه دارند و ما این حقو نداریم چکار کنم که گیاهخوار نشه نگران رشتش هستم و اینکه تو کل خانواده ما گیاهخوار نداریم نمی دونم چکار کنم که منصرفش کنم

۱۰ اردیبهشت ۱۴۰۲

وقت بخیر. نگرانی شما به عنوان یک مادر کاملا به جاست. اما سعی نکنید منصرفش کنید. در عوض باهاش همراهی کنید و بگذارید که انتخاب درستی بکنه. مثلا با هم سرچ کنید ببینید یک رژیم درست گیاهخواری شامل چه مواردی هست. بعد از مدتی خودش می تونه تصمیم بگیره ادامه بده یا نه. اما به زور منصرفش نکنید چون روی رابطه شما تاثیر منفی میذاره

ارسال پیام و سوال

{{ nameForm1_error }}

{{ mobileForm1_error }}

3 + 6 = ?

برای اطلاع از جدیدترین مقالات و اخبار عضو خبرنامه یاسان شوید