چطور جلوی بچه‌ها دعوا کنیم؟

  • دکتر آسیه اناری

    روانشناس بالینی کودک و نوجوان؛ مدیر مرکز مشاوره یاسان

    تاریخ آخرین بروزرسانی ۱۴۰۰/۰۹/۰۹

چطور جلوی بچه‌ها دعوا کنیم؟

در قسمت نخست فصل جدید "برنامه هزار راه نرفته" دکتر آسیه اناری، روانشناس بالینی کودک و نوجوان و مدیر مرکز مشاوره یاسان برای پدر و مادر توضیح می‌دهد که چطور می‌توانند حرف های منطقی خود را بدون دعوا به هم بگویند و اشتباهات آنها را هنگام بحث کردن با یکدیگر گوشزد می‌کند.

 

 

 

با وجود بهترین تلاش های والدین در فرزندپروی گاهی به دلیل ناآگاهی پدر و مادر از سبک های صحیح فرزندپروی، صدمات جسمی و روانی غیرقابل جبرانی به کودک یا نوجوان وارد می شود. بر همین اساس و به پشتوانه سال‌ها تجربه بالینی کادر مرکز مشاوره یاسان طرح فرزندپروری موثر پیش از تولد تا بلوغ برای آموزش صحیح فرزندپروری به والدین در حال اجراست.

همچنین والدین می توانید مهارت های فرزندپروری خود را با خواندن کتاب های روانشناسی در زمینه کودک و نـوجوان  یا حضور در کـارگـاه های فرزندپروری ارتقا دهند.

 

برچسب ها:

در قسمت نخست فصل جدید "برنامه هزار راه نرفته" دکتر آسیه اناری، روانشناس بالینی کودک و نوجوان و مدیر مرکز مشاوره یاسان برای پدر و مادر توضیح می‌دهد که چطور می‌توانند حرف های منطقی خود را بدون دعوا به هم بگویند و اشتباهات آنها را هنگام بحث کردن با یکدیگر گوشزد می‌کند.

فرم ارسال نظر

5 + 6 = ?

نظرات کاربران

فرم ارسال نظر

3 + 8 = ?