خدمات و محصولات روانشناسی ویژه والدین و بزرگسالان

  • روابط‌عمومی مرکز مشاره یاسان

    تاریخ آخرین بروزرسانی ۱۴۰۱/۱۲/۱۴

خدمات و محصولات روانشناسی ویژه والدین و بزرگسالان

کتاب آشنایی با مهارت های زندگی

در سال‌های نه چندان دور اگر کسی نمی‌توانست بخواند یا بنویسند بی‌سواد محسوب می‌شد اما تعریف سواد روز به روز خاص‌تر و متفاوت‌تر می شود. امروزه تاکید بر داشتن سواد ارتباطی است؛ یعنی اینکه بتوانیم با دیگران به خوبی ارتباط برقرار کنیم و مهارت‌های زندگی را بلد باشیم. سازمان بهداشت جهانی 10 مهارت مهم ارتباطی را تعریف کرده (کنترل خشم، حل مساله، ارتباط موثر،‌ خودآگاهی،‌ همدلی، تفکر خلاق، رابطه بین فردی، مدیریت استرس، تفکر انتقادی و تصمیم‌گیری) که در کتاب آشنایی با مهارتهای زندگی از حامد برآبادی این مهارتها به صورت عملی آموزش داده می شوند.

کتاب بازسازی رابطه همسران

ازدواج و رابطه زناشویی یکی از شیرین‌ترین و در عین حال سخت‌ترین روابط انسانی محسوب می‌شود. معمولاً همسران بعد از مدتی به ورطه تکرار یا عادی شمردن رابطه می‌افتند و مراقبت کافی را از رابطه‌شان انجام نمی‌دهند. این در حالی است که رابطه زناشویی بیش از هر رابطه دیگری به بازسازی و بهبود نیاز دارد؛ درست مثل گیاهی که کاشته شده و باید آبیاری شود تا به کمال خود برسد.

کتاب "بازسازی و ایجاد روابط غنی در همسران" نوشته خانم آزاده جباری، زوج درمانگر بر پایه همین مسئله و با تکیه بر سال‌ها تجربه موفق زوج‌درمانی خانم جباری نوشته شده است.

این کتاب با تمرینات عملی برای زوجین تلاش می‌کند پایه‌های یک رابطه ایمن و غنی را بین همسران بنا نهد. چه در شرف ازدواج باشید، چه شما تازه ازدواج کرده باشید یا حتی اگر سال‌ها از ازدواج شما می گذرد. این کتاب می‌تواند تحول بزرگی در رابطه شما و همسرتان ایجاد کند.

 

بسته آموزشی والدین سمی

زخم‌های ناشی از فرزندپروری ناکارآمد پدر یا مادر تا پایان عمر با ما خواهد بود و تا زمانی که تاثیرات منفی تربیت والدین سمی التیام نیابد، در مراحل مهم زندگی‌ دائم با مشکلاتی مواجهه خواهیم شد که ناشی از داشتن والدین سمی است. بسته والدین سمی با هدف آگاهی از صدمات و مقابله و درمان تاثیر رفتارهای سمی والدین طراحی شده است.

تست های خودشناسی و ارزیابی رابطه و ازدواج

تست های روانشناسی ویژه بزرگسالان با هدف تشخیص اولیه مشکل یا شناخت بیشتر به طور آنلاین در دسترس شما قرار گرفته است. مزیت مهم این تست ها این است که مرکز مشاوره یاسان به طور رایگان جواب تست را در اختیار شما قرار می دهد.

 

 

مقالات بروز با موضوع توسعه فردی، اختلالات روانی و رابطه

بخشی از سایت مرکز مشاوره یاسان با عنوان "مجلـــه" مقالات بروز روانشناسی را منتشر می کند، برخی از این مقالات توسط روان درمانگران یاسان و برخی ترجمه معتبرترین تحقیقات روانشناسان جهان است. برای دیدن مجله یاسان روی تصویر زیر کلیک کنید.

 

پرسش و پاسخ

مرکز مشاوره یاسان امکانی را فراهم کرده است که بهترین روانشناسان یاسان در کمترین زمان به به سوالات شما به طور رایگان پاسخ دهند. برای دریافت مشاوره رایگان کافی است سوال خود را به همراه شماره یا ایمیل برای ما ارسال کنید. برای استفاده از مشاوره رایگان روی عکس زیر کلیک کنید.

 

 

شیوه دریافت وقت مشاوره

لطفا برای دریافت وقت مشاوره از روانشناسان نوجوان مرکز مشاوره یاسان از ساعت 9 تا 19 با دو شماره زیر تماس بگیرید يا از طریق واتس‌اپ پیام دهید. راحت ترين مسير براي فارسی زبانان خارج از کشور ارسال پيام از طریق واتس‌اپ است.

تماس با ما

تماس با ما

برچسب ها:

ارسال پیام و سوال

{{ nameForm1_error }}

{{ mobileForm1_error }}

8 - 5 = ?

نظرات کاربران

۲۴ دی ۱۴۰۱
زهره جمشیدی

درباره سلامت روان بیشتر مطلب بذارید

۲۴ دی ۱۴۰۱
علی گودرزی

بخاطر یک مسئله ای که اذیتم میکند دچار نشخوار فکری شده ام

ارسال پیام و سوال

{{ nameForm1_error }}

{{ mobileForm1_error }}

4 + 6 = ?

دریافت وقت مشاوره