کجا هستم و به کجا می خواهم بروم؟

ناموجود

بهترین متخصص

پشتیبانی آنلاین

امکان شرکت حضوری

امکان شرکت مجازی

سمینار "کجا هستم و به کجا می‌خواهم بروم؟" با هدف خودارزیابی سالی که گذشت و ترسیم چشم‌انداز و هدف‌گذاری برای سال جدید توسط انتشارات ثالث، انتشارات نسل یاسان و موسسه کوچینگ و راه‌بری رای‌مانابرگزار می‌شود.

در وحقیقت این سمینار جلسه‌ای تاملی، خوداندیشی و راه‌برانه‌ی سالیانه است، که در روزهای پایانی سال انجام می‌شود. این جلسه تاملی، بخشی جدایی‌ناپذیر از آئین زندگی انسان‌های راه‌بر و خردمند است؛ انسان‌هایی که همواره مشغول انجام «کار درونی» و روشن نگه‌داشتن «شعله درونی» خود هستند. این آئین بخشی از فرهنگ «جامعه خردمند» نیز است.

در این جلسه، که توسط یک کوچ و مربی، به شکلی علمی و نظام‌مند، تسهیل‌گری و هدایت می‌شود، افراد عملکرد و جنبه‌های متفاوت زندگی خود در سالی که گذشت را ارزیابی کرده و سپس مبتنی بر چشم‌انداز ترسیم شدهٔ سال جدید، برای خود هدف‌گذاری می‌کنند. در این سمینارِ کارگاهی از خود‌ارزیابی، تمرین، پرسش و پاسخ و ارائه تکلیف استفاده می‌شود.

این جلسه و آئین به انسان حس تمرکز، قدرت و جهت‌مندی می‌دهد که می‌تواند منجر به افزایش عملکرد و نیک‌زیستی شود. 

 

اهداف و دستاوردهای سمینار "کجا هستم و به کجا می‌خواهم بروم؟"

  • ارزیابی عملکرد و حیطه‌های مختلف زندگی خود

  • مرور ارزش‌های خود

  • بررسی و ارزیابی اهداف فعلی خود

  • کشف درس‌های آموخته شده در طول سال

  • ترسیم چشم‌انداز سال جدید

  • هدف‌چینی برای سال جدید

 

شیوه اجرای سمینار

این سمینار به طور حضوری و غیرحضوری اجرا می شود. علاقمندانی که امکان حضور فیزیکی ندارند، می‌توانند پس از ثبت‌نام، از طریق لینک دسترسی اختصاصی که برایشان ارسال خواهد شد، به صورت آنلاین در سمینار حاضر شوند.

 

شیوه ثبت نام

  •  از طریق مراجعه به فروشگاه‌های نشر ثالث و دفتر نشر نسل یاسان

  • از طریق شماره واتس‌اپ موسسه رای‌مانا (۰۹۱۲۰۹۹۳۴۵۱)

  • از طریق مراجعه به سایت مرکز مشاوره یاسان (www.yasanclinic.ir)

 

مربی: امیر پهلونژاد، مشاور، کوچ زندگی و سازمانی، مؤلف و مترجم کتاب‌های توسعه فردی، موسس و مدیر عامل موسسه کوچینگ و راه‌بری رای‌مانا

زمان:  جمعه 19 اسفند

ساعت: 15 تا 18 ( این سمینار در دو جلسه ۹۰ دقیقه‌ای برگزار می شود)

مکان: تهران، بزرگراه همت غرب، ایران مال، طبقه G3، شماره 183، فروشگاه نشر ثالث

توضیحات:

 

معرفی مربی سمینار "کجا هستم و به کجا می خواهم بروم؟"

امیر پهلونژاد، مشاور، کوچ زندگی، مترجم و مؤلف است. کتاب‌هایی که تاکنون از او منتشر شده، شامل: به‌پاخاستن برای انسانیت، کوچینگ زندگی، کوچینگ کارکنان، زندگی متعادل (داشتن یا شدن)، کوچینگ سازمانی، هنر زندگی خردمندانه (نگاهی نو بر آموزه‌های حکیم باستان اپیکتِتوس)، کوچینگ مثبت و  کوچینگِ خود؛ شکوفایی رابطه با خود مبتنی بر تئوری انتخاب است.

او مأموریت خود را در زندگی این‌گونه تعریف می‌کند: «تعهد به رشد و توسعۀ شخصی مستمر و کمک به افراد و تیم‌ها برای ارتقای کیفیت زندگی و عملکردشان».

پهلونژاد، کارگاه‌ها و گروه‌های متعددی در حوزۀ راه‌بری و کوچینگ برای عموم و سازمان‌ها طراحی و اجرا کرده است و به‌عنوان کوچ، مدرس و تسهیلگر، در پروژه‌های توسعۀ راه‌بران سازمانی، با مؤسسات معتبر آموزشی بین‌المللی همکاری دارد.

وی هم‌اکنون، دانشجوی دکترای تخصصی مشاوره و راهنمایی است و چندین مدرک بین‌المللی در حوزۀ کوچینگ زندگی و سازمانی دارد؛ همچنین کنار تحصیلات آکادمیک، همواره مشغول ارتقای دانش و مهارت‌هایش نیز بوده است؛ در این راستا، مدرک تخصصی روان‌شناسی مثبت (زیرنظر دانشگاه پنسیلوانیا) دارد و مربی و عضو هیئت علمی مؤسسۀ بین‌المللی ویلیام گلسر (تئوری انتخاب، واقعیت‌درمانی و مدیریت راه‌برانه) است.

امیر پهلونژاد به مطالعه و ترجمه، فلسفه، موسیقی، خطاطی، ورزش، کوهپیمایی و طبیعت‌گردی علاقه‌مند است و بیش از بیست سال است که کنار همۀ فعالیت‌های زندگی و حرفه‌ای خود، هنر رزمی و فلسفی آی‌کی‌دو را نیز آموزش می‌دهد.

 

ارسال پیام و سوال

{{ nameForm1_error }}

{{ mobileForm1_error }}

8 - 5 = ?

نظرات کاربران

ارسال پیام و سوال

{{ nameForm1_error }}

{{ mobileForm1_error }}

4 + 7 = ?

برای اطلاع از جدیدترین مقالات و اخبار عضو خبرنامه یاسان شوید