1812تست-بچه-لوس.jpg

رایگان

1812تست-بچه-لوس.jpg
پشتیبانی آنلاین
پشتیبانی آنلاین

تضمین کیفیت
تضمین کیفیت

رضایت کاربران
رضایت کاربران

محتوای به روز
محتوای به روز

هیچ پدر یا مادری نمی‌خواهد فرزندی لوس تربیت کند اما با این حال روانشناسان کودک و نوجوان معتقدند فرهنگ "کودک سالاری" میان بسیاری از والدین رواج یافته است؛ به‌طوری که همه چیز بر محور چگونه شاد کردن کودک می‌چرخد. در واقع پدران و مادران تمام تلاش خود را می کنند تا شاهزاده‌ها و پرنسس‌های‌ کوچک‌شان واقعاً احساس خاص بودن کنند!

فراموش نکنید تلاش برای داشتن دوران کودکی کامل و بدون لحظه‌ای ناراحتی، نه فقط به عزت نفس و اعتماد به نفس فرزندتان صدمه می‌زند بلکه مانعی بزرگ برای تبدیل شدن او به بزرگسالی سالم و مفید خواهد بود.

اما چگونه می‌توانید بفهمید که آیا واقعاً دارید فرزندتان را لوس می کنید؟ کافی است کمی وقت بگذارید و به سؤالات این تست پاسخ دهید. هر سوال را به دقت بخوانید و گزینه‌ای که رفتار فرزندتان را دقیق‌تر توصیف می‌کند، انتخاب کنید. صادق باشید، تا پاسخ دقیق‌تری به دست بیاورید.

توجه: این تست نمی‌تواند تشخیص دهنده اختلال باشد و تنها آزمونی برای غربالگری است. برای ارزیابی دقیق حتما باید به روانشناس مراجعه کنید.

 

کاربر گرامی!
برای مشاهده سوالات ابتدا باید در سایت مرکز مشاوره یاسان ثبت نام کنید یا اگر قبلاً ثبت نام کرده‌اید ابتدا وارد پروفایل خود شوید. برای ورود یا ثبت نام در سایت کافی است به کمی به پایین همین صفحه بروید و  روی گزینه "ثبت نام" یا "وارد" در کادر سوالات آزمون کلیک کنید.

 

برای مشاهده بسته آموزشی " مقابله با سندروم کودک لوس" روی عکس کلیک کنید

 

 

 

برچسب ها :

برای مشاهده سوالات کنید.

اگر قبلا ثبت نام کرده اید شوید.

ارسال پیام و سوال

2 + 7 = ?

نظرات کاربران

حالا هرچی
۱۳ خرداد ۱۴۰۱

نمیدونم

 • پاسخ
 • ۱۵ شهریور ۱۴۰۱

  ممنون بابت مطالب خوب و کاربردی تون 🌹🌹🌹

 • پاسخ
 • ارسال پیام و سوال

  6 - 2 = ?

  برای اطلاع از جدیدترین مقالات و اخبار عضو خبرنامه یاسان شوید

  دریافت وقت مشاوره