8855تست کودک لوس.jpg

رایگان

8855تست کودک لوس.jpg
تست رایگان
تست رایگان

پاسخ فوری تست
پاسخ فوری تست

در سایت ثبت‌نام کنید
در سایت ثبت‌نام کنید

پشتیبانی آنلاین
پشتیبانی آنلاین

هیچ پدر یا مادری نمی‌خواهد فرزندی لوس تربیت کند اما با این حال روانشناسان کودک و نوجوان معتقدند فرهنگ "کودک سالاری" میان بسیاری از والدین رواج یافته است؛ به‌طوری که همه چیز بر محور چگونه شاد کردن کودک می‌چرخد. در واقع پدران و مادران تمام تلاش خود را می کنند تا شاهزاده‌ها و پرنسس‌های‌ کوچک‌شان واقعاً احساس خاص بودن کنند!

فراموش نکنید تلاش برای داشتن دوران کودکی کامل و بدون لحظه‌ای ناراحتی، نه فقط به عزت نفس و اعتماد به نفس فرزندتان صدمه می‌زند بلکه مانعی بزرگ برای تبدیل شدن او به بزرگسالی سالم و مفید خواهد بود.

اما چگونه می‌توانید بفهمید که آیا واقعاً دارید فرزندتان را لوس می کنید؟ کافی است کمی وقت بگذارید و به سؤالات این تست پاسخ دهید. هر سوال را به دقت بخوانید و گزینه‌ای که رفتار فرزندتان را دقیق‌تر توصیف می‌کند، انتخاب کنید. صادق باشید، تا پاسخ دقیق‌تری به دست بیاورید.

توجه: این تست نمی‌تواند تشخیص دهنده اختلال باشد و تنها آزمونی برای غربالگری است. برای ارزیابی دقیق حتما باید به روانشناس مراجعه کنید.

 

کاربر گرامی!

 شما با این اکانت فقط می‌توانید یک بار این تست را انجام دهید. در صورت تکرار آزمون، نتیجه قبلی به شما نشان داده خواهد شد. پس لطفا در هنگام انتخاب گزینه‌ها دقت کنید.

 

 

دریافت وقت مشاوره

لطفا برای دریافت وقت مشاوره از روانشناسان مرکز مشاوره یاسان از ساعت 9 تا 19 با دو شماره زیر تماس بگیرید يا از طریق واتس‌اپ پیام دهید. راحت ترين مسير براي فارسی زبانان خارج از کشور ارسال پيام از طریق واتس‌اپ است.

تماس با ما

تماس با ما

برچسب ها :

برای مشاهده سوالات کنید.

اگر قبلا ثبت نام کرده اید شوید.

ارسال پیام و سوال

{{ nameForm1_error }}

{{ mobileForm1_error }}

6 - 2 = ?

نظرات کاربران

حالا هرچی
۱۳ خرداد ۱۴۰۱

نمیدونم

 • پاسخ
 • فاطمه
  ۱۵ شهریور ۱۴۰۱

  ممنون بابت مطالب خوب و کاربردی تون 🌹🌹🌹

 • پاسخ
 • ابوالفضل چیدان
  ۱۷ خرداد ۱۴۰۳

  میخواهم ببینم کودکم لوس است؟

 • پاسخ
 • ارسال پیام و سوال

  {{ nameForm1_error }}

  {{ mobileForm1_error }}

  7 - 4 = ?

  برای اطلاع از جدیدترین مقالات و اخبار عضو خبرنامه یاسان شوید

  دریافت وقت مشاوره