6412eating-disorders.jpg

رایگان

6412eating-disorders.jpg
تست رایگان
تست رایگان

پاسخ فوری تست
پاسخ فوری تست

در سایت ثبت‌نام کنید
در سایت ثبت‌نام کنید

پشتیبانی آنلاین
پشتیبانی آنلاین

اختلال خوردن معمولاً از دوران پیش از نوجوانی یا نوجوانی شروع می‌شود. با توجه به عوارض پزشکی جدی اختلال خوردن در نوجوانان، تشخیص و درمان آن در سریع‌ترین زمان ضروری است؛ چراکه با تشخیص زودهنگام اختلال خوردن در نوجوان درمان مناسب و بهبودی فرزندتان از این بیماری امکان‌پذیر استانجام این تست به شما کمک می‌کند بدانید نگرانی‌تان درباره اختلال خوردن فرزندتان جدی است یا خیر.

 

مطالب مرتبط:

 

انواع اختلال خوردن در نوجوانان + علل، راههای تشخیص و درمان

 

پادکست/ آموزش سبک زندگی به نوجوانان

 

راهنمای انجام تست:

هر گزینه را با دقت بخوانید. با توجه به رفتارهای یک ماه اخیر فرزندتان به هر گزینه با بله یا خیر پاسخ دهید. زیاد فکر نکنید و اولین گزینه‌ای را که به ذهنتان رسید انتخاب کنید.

 

توجه: این تست نمی‌تواند تشخیص دهنده اختلال باشد و تنها آزمونی برای غربالگری است. برای ارزیابی دقیق حتما باید به روانشناس مراجعه کنید.

 

کاربر گرامی!
برای مشاهده سوالات ابتدا باید در سایت مرکز مشاوره یاسان ثبت نام کنید یا اگر قبلاً ثبت نام کرده‌اید ابتدا وارد پروفایل خود شوید. برای ورود یا ثبت نام در سایت کافی است به کمی به پایین همین صفحه بروید و  روی گزینه "ثبت نام" یا "وارد" در کادر سوالات آزمون کلیک کنید.

 

 

شیوه دریافت وقت مشاوره

۱. ساکنان ایران: لطفا برای دریافت وقت مشاوره از روانشناسان کودک و نوجوان مرکز مشاوره یاسان از ساعت 9 تا 19 با دو شماره زیر تماس بگیرید.

تماس با ما

تماس با ما

 

۲. فارسی زبانان خارج از کشور: لطفا برای دریافت وقت مشاوره از روانشناسان کودک و نوجوان مرکز مشاوره یاسان از طریق واتس‌اپ پیام دهید.

 

 

 

 

برچسب ها :

برای مشاهده سوالات کنید.

اگر قبلا ثبت نام کرده اید شوید.

ارسال پیام و سوال

6 - 3 = ?

نظرات کاربران

لیلا میرزایی
۰۱ مهر ۱۴۰۱

عالی

 • پاسخ
 • لیلا میرزایی
  ۰۱ مهر ۱۴۰۱

  خوب

 • پاسخ
 • لیلا میرزایی
  ۰۱ مهر ۱۴۰۱

  عالی

 • پاسخ
 • ارسال پیام و سوال

  5 + 6 = ?

  برای اطلاع از جدیدترین مقالات و اخبار عضو خبرنامه یاسان شوید

  دریافت وقت مشاوره