943.jpg

رایگان

943.jpg
پشتیبانی آنلاین
پشتیبانی آنلاین

تضمین کیفیت
تضمین کیفیت

رضایت کاربران
رضایت کاربران

محتوای به روز
محتوای به روز

 این تست از منابع معتبر روانشناسی است برای اولین بار در سایت مرکز مشاوره یاسان منتشر شده است.

همه ما واژه‌های برون‌گرا یا درون‌گرا را شنیده‌ایم و خودمان را در یکی از این دو گروه‌ طبقه‌بندی می‌کنیم. این ویژگی‌ها معمولا دو سر یک طیف قرار دارند و این طور نیست هر کس برون‌گرا یا درون‌گرا باشد، در یک طرف این طیف است بلکه هر کدام از ما جایی روی این طیف قرار داریم که ممکن است به برون‌‌گرایی نزدیک‌تر باشد یا درون‌گرایی. برای اینکه بدانید شما در کدام نقطه این طیف قرار دارید به سوالات زیر جواب دهید.

قبل از اینکه سوالات را بخوانید، توجه داشته باشید که شخصیت، ثابت نیست و شما می‌توانید ویژگی‌های شخصیتی خود را با تکرار و تمرین تغییر دهید. حتی درون‌گراترین فرد هم می‌تواند برون‌‌گراتر شود و افراد برون‌گرا هم می‌توانند کمی درون‌گرایی را به زندگی خود اضافه کنند.

راهنمای انجام تست

هر گزینه را با دقت بخوانید. هر گزینه یک توصیف را بیان می‌کند. شما در پاسخ باید بگویید تا چه حد با این توصیف، موافق یا مخالف هستید. زیاد فکر نکنید و اولین پاسخی را که به ذهنتان خطور کرد انتخاب کنید. اما مطمئن شوید که عبارت را با دقت می‌خوانید و متوجه منظور آن می‌شوید. با خودتان صادق باشید تا جواب بهتری بگیرید.

توجه: این تست نمی‌تواند تشخیص دهنده نهایی باشد برای ارزیابی دقیق به روانشناس مراجعه کنید.

 

کاربر گرامی!

برای مشاهده سوالات ابتدا باید در سایت مرکز مشاوره یاسان ثبت نام کنید یا اگر قبلاً ثبت نام کرده‌اید ابتدا وارد پروفایل خود شوید. برای ورود یا ثبت نام در سایت کافی است به کمی به پایین همین صفحه بروید و  روی گزینه "ثبت نام" یا "وارد" در کادر سوالات آزمون کلیک کنید.

 

برچسب ها :

برای مشاهده سوالات کنید.

اگر قبلا ثبت نام کرده اید شوید.

ارسال پیام و سوال

2 + 7 = ?

نظرات کاربران

مهدیس حسینی
۰۲ خرداد ۱۴۰۱

نمی دونستم بعضی ها هر دوتاش ممکنه باشن جالب بود

 • پاسخ
 • غزل
  ۱۰ خرداد ۱۴۰۱

  خوب

 • پاسخ
 • ارسال پیام و سوال

  3 + 6 = ?

  برای اطلاع از جدیدترین مقالات و اخبار عضو خبرنامه یاسان شوید

  دریافت وقت مشاوره