• تاریخ آخرین بروزرسانی ۱۴۰۱/۰۷/۱۱

توانبخشی شناختی

امروزه توانمندی ذهنی و افزایش یادگیری و حافظه موضوعی است که نه تنها دانش آموزان و والدین  برای ارتقا عملکرد در مدرسه درگیر آن هستند، بلکه اکثر افراد جامعه از ورزشکاران تا مدیران تجاری و کارمندان بانک و موسیقی دان ها به دنبال روش هایی جهت افزایش انعطاف پذیری ذهنی و در نتیجه عملکرد بهتر در حیطه های تخصصی خود هستند.

موسسه روانشناختی کودک و نوجوان با استفاده از انواع روش های موجود وپیشرفته جهت توانمندسازی ذهنی و مغزی آماده ارائه خدمات به مراجعان است.

خدمات توانمندسازی و ارتقا عملکرد ذهن، توسط متخصص مربوطه و نه تنها جهت درمان در کودکان کم توجه و بیش فعال، دارای اختلال یادگیری و یا مشکل تحصیلی به کار می رود بلکه جهت  بهبود و ارتقا عملکرد ذهن در افراد عادی، داوطلبان کنکور، متقاضیان آموزش موسیقی و داوطلبان مسابقات ورزشی نیز استفاده می‌شود.

تمام مداخلات و برنامه ها به دو صورت حضور در کلینیک و تکالیف و تمرین خانگی انجام می شود.

 

توابخشی شناختی چه کمکی به کودکان و والدین می کند؟

در این ویدیو دکتر مینا ارجمندپور، روانشناس بالینی مرکز مشاوره یاسان درباره اینکه توانبخشی شناختی در چه بخش‌هایی به بچه‌ها و خانواده‌های آنها کمک می‌کند، توضیح می‌دهد.

 

برای دریافت وقت مشاوره و ارزیابی کلیک کنید.

برای دانلود بروشور توانبخشی شناختی کلیک کنید.

 

شیوه دریافت وقت مشاوره

۱. ساکنان ایران: لطفا برای دریافت وقت مشاوره از روانشناسان مرکز مشاوره یاسان از ساعت 9 تا 19 با دو شماره زیر تماس بگیرید.

تماس با ما

تماس با ما

 

۲. فارسی زبانان خارج از کشور: لطفا برای دریافت وقت مشاوره از روانشناسان مرکز مشاوره یاسان از طریق واتس‌اپ پیام دهید.

 

دریافت وقت مشاوره