• تاریخ آخرین بروزرسانی ۱۴۰۱/۱۱/۱۹

توانبخشی شناختی

امروزه توانمندی ذهنی و افزایش یادگیری و حافظه موضوعی است که نه تنها دانش آموزان و والدین  برای ارتقا عملکرد در مدرسه درگیر آن هستند، بلکه اکثر افراد جامعه از ورزشکاران تا مدیران تجاری و کارمندان بانک و موسیقی دان ها به دنبال روش هایی جهت افزایش انعطاف پذیری ذهنی و در نتیجه عملکرد بهتر در حیطه های تخصصی خود هستند.

موسسه روانشناختی کودک و نوجوان با استفاده از انواع روش های موجود وپیشرفته جهت توانمندسازی ذهنی و مغزی آماده ارائه خدمات به مراجعان است.

خدمات توانمندسازی و ارتقا عملکرد ذهن، توسط متخصص مربوطه و نه تنها جهت درمان در کودکان کم توجه و بیش فعال، دارای اختلال یادگیری و یا مشکل تحصیلی به کار می رود بلکه جهت  بهبود و ارتقا عملکرد ذهن در افراد عادی، داوطلبان کنکور، متقاضیان آموزش موسیقی و داوطلبان مسابقات ورزشی نیز استفاده می‌شود.

تمام مداخلات و برنامه ها به دو صورت حضور در کلینیک و تکالیف و تمرین خانگی انجام می شود.

 

توابخشی شناختی چه کمکی به کودکان و والدین می کند؟

در این ویدیو دکتر مینا ارجمندپور، روانشناس بالینی مرکز مشاوره یاسان درباره اینکه توانبخشی شناختی در چه بخش‌هایی به بچه‌ها و خانواده‌های آنها کمک می‌کند، توضیح می‌دهد.

 

برای دریافت وقت مشاوره و ارزیابی کلیک کنید.

برای دانلود بروشور توانبخشی شناختی کلیک کنید.

 

شیوه دریافت وقت مشاوره

لطفا برای دریافت وقت مشاوره از روانشناسان نوجوان مرکز مشاوره یاسان از ساعت 9 تا 19 با دو شماره زیر تماس بگیرید يا از طریق واتس‌اپ پیام دهید. راحت ترين مسير براي فارسی زبانان خارج از کشور ارسال پيام از طریق واتس‌اپ است.

تماس با ما

تماس با ما

دریافت وقت مشاوره