دفتر جدید مرکز مشاوره یاسان افتتاح شد

  • روابط‌عمومی مرکز مشاره یاسان

    تاریخ آخرین بروزرسانی ۱۴۰۳/۰۱/۱۸

دفتر جدید مرکز مشاوره یاسان افتتاح شد

دفتر جدید مرکز مشاوره یاسان با حضور جمعی از مسئولین، اساتید دانشگاه و روانشناسان برگزار شد.

به گزارش روابط عمومی مرکز مشاوره یاسان، دکتر آسیه اناری، مدیر مرکز یاسان ضمن خوش‌آمدگویی به حضار و تشریح رویکرد این مرکز نسبت به ارائه خدمات درمانی به مراجعان، از همکاران یاسان در بخش‌های مختلف قدردانی کرد.

دکتر آسیه اناری همچنین از راه‌اندازی مرکز توانمندی نوجوان در مناطق حاشیه‌ای تهران توسط مرکز مشاوره یاسان در آینده نزدیک خبر داد و ابراز امیدواری کرد که این اقدام غیردولتی بتواند چرخه فقر و خشونت در منطقه را کاهش دهد.

در بخش دیگری از این مراسم، حضار از بخش‌های مختلف ساختمان جدید مرکز مشاوره یاسان شامل بخش‌های روان‌درمانی انفرادی، روان‌درمانی گروهی، اتاق بازی، اتاق مادر و کودک، بخش توانبخشی شناختی، بخش آموزش و سوپروایزری بازدید کردند.

لازم به ذکر است مرکز مشاوره یاسان از تاریخ 20 دی‌ماه 1398 خدمات خود را در آدرس تهران، سعادت‌آباد، پایین‌تر از تقاطع بلوار دریا و بلوار پاکنژاد، کوچه صفا پلاک هفت به مراجعان محترم ارائه می‌دهد.

انتهای پیام

 

 

 

ریافت وقت مشاوره

لطفا برای دریافت وقت مشاوره از روانشناسان مرکز مشاوره یاسان از ساعت 9 تا 19 با دو شماره زیر تماس بگیرید يا از طریق واتس‌اپ پیام دهید. راحت ترين مسير براي فارسی زبانان خارج از کشور ارسال پيام از طریق واتس‌اپ است.

تماس با ما

تماس با ما

برچسب ها:

ارسال پیام و سوال

{{ nameForm1_error }}

{{ mobileForm1_error }}

3 + 7 = ?

نظرات کاربران

ارسال پیام و سوال

{{ nameForm1_error }}

{{ mobileForm1_error }}

3 + 7 = ?

دریافت وقت مشاوره