غزال نصرت
غزال نصرت - درمانگر بزرگسال (حوزه زنان)

غزال نصرت با مدرک تحصیلی کارشناس ارشد روانشناسی عمومی به عنوان مشاور و درمانگر حوزه بزرگسالان در مرکز مشاوره یاسان فعالیت می کند.

مراجع عزیز!

با سپاس از اعتماد شما به مرکز مشاوره یاسان.

یاسان با بیش از 20 دکتر روانشناس، مشاور و درمانگر متخصص و سال‌ها تجربه بالینی در حیطه کودک، نوجوان، خانواده، زوج‌درمانی، مشاوره ازدواج، استعدادیابی، تست هوش و ... در خدمت شماست. برای رزرو وقت مشاوره روی دکمه زیر کلیک کند.

در مرکز مشاوره یاسان از سیستم تریاژ اولیه استفاده می‌شود؛ به این معنی که جلسه نخست توسط مدیر داخلی یاسان و با هدف مصاحبه و ارزیابی اولیه شما انجام خواهد شد. سپس بر اساس نتایج این جلسه، بهترین متخصص‌ برای شما انتخاب می‌شود. این جلسه پیش‌مشاوره با هدف ارائه تخصصی‌تر و جلوگیری از اتلاف وقت و هزینه مراجعان و تعیین شیوه درمانی مناسب است. هدف ما کوتاه کردن مسیر درمان و انتخاب بهترین مدل درمانی با توجه به مسئله شماست.  بسیاری از کلینیک‌های دانشگاهی و معتبر دنیا هم از همین شیوه استفاده می‌کنند. پس با خیال راحت با ما همراه باشید.

 

 لطفا قبل از رزرو وقت مشاوره، سوالات رایج را مطالعه کنید.

 

سوالات رایج:

1. وقت مشاوره آنلاین است یا حضوری؟ جلسه تریاژ اولیه آنلاین برگزار می‌شود اما باقی جلسات مشاوره به انتخاب شما به صورت حضوری یا آنلاین خواهد بود.

2. پس از رزرو نوبت مشاوره باید با چه شماره ای تماس بگیرم؟ پس از دریافت نوبت مشاوره، پیامکی حاوی "نحوه برگزاری اولین جلسه آنلاین و شماره ای که باید با آن تماس بگیرید" به تلفن همراه شما ارسال می شود. لطفا در انتخاب ساعت و زمان مشاوره دقت کنید و آن را به خاطر بسپارید؛ مرکز مشاوره یاسان تعهدی در قبال تغییر وقت مشاوره، کنسل کردن وقت یا فراموش کردن زمان آن ندارد.   

3. هزینه جلسات مشاوره و روانشناسی چقدر است؟ هزینه تریاژ اولیه 75 هزار تومان است که به طور آنلاین باید پرداخت شود. هزینه سایر جلسات با توجه به روند تعیین درمانگر و در جلسه تریاژ مشخص می‌شود.

4. من خارج از کشور هستم. چطور وقت رزرو کنم؟ مراجع عزیز خارج از کشور لطفا برای رزرو وقت تریاژ اولیه کلیک کنید 

 

اگر نیاز به توضیحات یا راهنمایی بیشتر در این زمینه دارید از طریق واتس‌اپ پیام دهید تا همکار ما در یاسان شما را راهنمایی کند.

 

سابقه تحصیلی:

دارای مدرک کارشناسی علوم اجتماعی از دانشگاه تهران _ سال ۱۳۸۹

دارای مدرک کارشناسی ارشد روان‌شناسی عمومی از  دانشگاه آزاد اسلامی رودهن _ سال ۱۳۹۷

 

 

سابقه کاری:

مرکز مشاوره یاسان _ درمانگر بزرگسال_ سال ۱۳۹۸

 

 

توانمندی‌ها:

تسلط به زبان انگلیسی و ترکی استانبولی جهت فعالیت درمانی با مراجعین خارج از کشور

مجله‌ها و فیلم‌ها و پادکست‌های غزال نصرت

محصولات مرتبط

فرم ارسال نظر

7 - 5 = ?

لیلااربابی

۱۹ شهریور ۱۴۰۰

نوبت مشاوره آنلاین لطفا بدین

مدیر سایت

۲۰ شهریور ۱۴۰۰

لطفا برای دریافت نوبت مشاور کلیک کنید.